Dwie wystawy SARP O/Wrocław - "ARTchitekci 3" i "Detal po mistrzowsku"

Data: 08.04.2024

SARP O/Wrocław serdecznie zaprasza na 3. edycję wystawy ARTchitekci

artchitekci.jpg

oraz 1. edycję wystawy Detal po Mistrzowsku!

detal_po_mistrzowsku.jpg

Dwie wystawy w jednym miejscu i w jednym czasie!

To, co łączy artystów, tak jak przy poprzednich edycjach, to architektura. Wszyscy autorzy prac są architektami, sztuka czasem stanowi dopełnienie ich pracy twórczej, a czasem jest pewną formą ucieczki od zawodu architekta.

Będziecie mogli zobaczyć prace ARTchitektów wykonane w różnych technikach i w różnych formatach. Oczy każdego artysty są inne, w inny sposób patrzą na świat, widzą różne detale i posługują się różnymi formami „wypowiedzi”. Zebrane prace są najlepszym dowodem na to, jak niepowtarzalne procesy zachodzą w głowach architektów-artystów.

Natomiast Detale po Mistrzowsku, w czasach gdy wszyscy wykorzystują w pracy najnowsze technologie, zaskoczą Was odręczną formą rysunku architektonicznego. Precyzyjne i piękne rysunki, wykonane ludzką ręką, to również forma sztuki.

Miejsce: ul. Oławska 21, lokal na parterze budynku

Wernisaż: 11.04.2024, godz. 18:00

Wystawy czynne w dniach 12 kwietnia - 11 maja 2024, pon.-pt. w godzinach 10:00-15:00 oraz w soboty w godzinach 12:00-16:00

Organizator : SARP O/Wrocław